Rozstrzygnięcie konkursu „Podróż do krainy Smerfów”

W środę 13 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mysłowicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Podróż do krainy Smerfów”. Konkurs zorganizowany był przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mysłowicach a objęty był patronatem Polskiego Stowarzyszenia – Europa Języków i Kultur.

Głównym celem konkursu było poznanie kultury belgijskiej, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej dzieci, inwencji twórczej, czerpanie radości ze wspólnej zabawy, poznanie zasad zdrowej rywalizacji.

Złożone prace były wykonane na wysokim poziomie, wyrażały pomysły i umiejętności uczniów w bardzo atrakcyjny sposób oraz charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik.

W konkursie wzięło udział prawie 200 uczniów z Sosnowca, Częstochowy, Czeladzi, Skoczowa i Mysłowic.

Bardzo cieszymy się, że wśród laureatów konkursu znaleźli się nasi uczniowie.

Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:

Kategoria – PRACA PŁASKA
III Grupa – Uczniowie klas IV – VI:

III miejsce – Zofia Sitko – klasa VA, Dawid Zasucha – klasa VIB
Wyróżnienie:
Alicja Ligęza – klasa VA

Kategoria – MAKIETA
III Grupa – Uczniowie klas IV – VI:

I miejsce – Nadia Koch, Bartosz Konarzewski – klasa VB

Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Spisali się na 6!