17 września 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki – święto kreatywności i odwagi w pokonywaniu trudności.

Najmłodszych uczniów naszej szkoły ogarnęło prawdziwe kropkowe szaleństwo. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach.

W trakcie apelu przeprowadzono kropkowe konkursy i pokazy kropkowej mody. Nie zabrakło również popisów artystycznych naszych najmłodszych uczniów i oczywiście pokazu filmu o kropce, która zmieniła świat małej Vashti.

Zainspirowani filmem i „bohaterką dnia” stworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki. Ogromną furorę zrobiła fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie szalone, kropkowe zdjęcia.

Kreatywność dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wszyscy uwierzyli w swoje możliwości i odkryli najróżniejsze talenty.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Kropki!