Lazurowe Wybrzeże

500 299 Los Majkelos

Nauka języka obcego to nie tylko słówka i reguły gramatyczne, to również nauka kultury i sposobu postrzegania świata. Wychodząc z tego założenia uczniowie uczący się języka francuskiego mieli sposobność na własne oczy przekonać się jak toczy się życie na Lazurowym i Liguryjskim Wybrzeżu.

Czerwcowy wyjazd pozwolił im rozsmakować się w najbardziej lokalnych przysmakach kupionych prosto od producentów, nacieszyć zmysły wzroku przez cudowne nadmorskie krajobrazy i śródziemnomorską architekturę.

Dodatkowo, uczniowie mogli odkryć w jaki sposób produkuje się perfumy, doświadczyć bogactwa i przepychu Monako i Saint Tropez, odpocząć w trakcie rejsu wokół Wysp Leryńskich i stanąć na czerwonym dywanie w Cannes.

Chłonęli Francję wszystkimi zmysłami – doświadczali, próbowali, eksperymentowali, inspirowali się. Niezwykłe jest móc uczyć się w ten sposób…

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos