Wyróżnienie przez Hospicjum św. Tomasza Apostoła

450 338 Los Majkelos
11 czerwca na terenie ogrodu sosnowieckiego hospicjum odbył się festyn, podsumowujący współpracę szkół i tejże placówki. Wśród zaproszonych osób były p. Dyrektor Anna Łakomska- Ciołczykp. Dyrektor Katarzyna Pluta, opiekunowie szkolnego wolontariatu p. Małgorzata Ziętek i p. Agnieszka Cofór (z wolontariuszami: Wiktorią Gębalą, Jachym Wiktorią, Grzywną Julianną, Węcel Alą i Węcel Olą, Bysiec Mają, Amelką Ochman,  Juszczyk Zosią i Kingą Sadzińską) oraz p. Jolanta Stanek (autorka przedstawienia „Śnieżka dla hospicjum” ) i p. Lucyna Gil (opiekunka chóru szkolnego).
 
Podczas festynu zostały wręczone podziękowania dla szkół i wolontariuszy za całoroczną współpracę. Odbyło się także uroczyste odsłonięcie tabliczek z nazwami szkół, które w szczególny sposób wspomagały hospicjum (liczne akcje charytatywne, zbiórki pieniędzy). Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Tabliczka z nazwą szkoły figuruje teraz w holu głównym hospicjum.
 
Dołączyliśmy do grona nielicznych placówek, które zasłużyły się w wyjątkowy sposób dla Zagłębiowskiego Centrum Hospicyjnego.
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos