Sukcesy Michała i Mateusza Kałwy

Droga Szkolna Rodzino!
Chcemy uroczyście poinformować, że nasi uczniowie – Mateusz i Michał Kałwa ponownie startowali w zimowych zawodach sportowych poza granicami naszego kraju. 03.01.2022 chłopcy wzięli udział w Internationaler NICI-VERTEX Cup (Międzynarodowych Zawodach Narciarskich) w austriackim Ellmau, w slalomie gigancie.
Mateusz, uczeń klasy 4B, startował w kategorii U 12 (12 latkowie i młodsi) i zajął 2 miejsce, a jego brat Michał z 6B startował w kategorii U 14 (2008 i młodsi) i zajął 4 miejsce – do podium brakło 0,04 punktu.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Życzymy kolejnych sukcesów i mocno trzymamy kciuki!

„Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą. Ze wszystkich naszych namiętności najbardziej określają nas te, których nie potrafimy okiełznać”.
                                                                                                                                               Simon Van Booy

Agata Gierlotka