Uroczyste pasowanie na ucznia SP45 w Sosnowcu

📜 „Przyrzekamy naszej Szkole, Rodzicom i Pani, że będziemy pracowitymi, pilnymi uczniami!” 📚

30 września uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów przez Dyrekcję Szkoły. 👩‍🏫👨‍🏫

🎓Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. 💫 W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły. 🎒✏️

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać 🎶 i recytować wiersze. ✨

Wspierani przez swoje wychowawczynie, zaprezentowali swoje umiejętności wokalne 🎤 i recytatorskie 📖.

Brawo Pierwszaki! 👏

Życzymy Wam samych sukcesów w szkole!

🎓Pasowanie na ucznia to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Podczas uroczystości pierwszaki składają ślubowanie, są oficjalnie pasowane na uczniów, śpiewają piosenki, a także otrzymują symboliczne upominki.

🎓To bardzo wzruszające wydarzenie zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców oraz nas nauczycieli.

🎓Dziękujemy chórowi szkolnemu pod opieką p. Lucyny Gil za oprawę muzyczną, a za poprowadzenie uroczytości Emilii Lizak i Emilii Juszczyk z klasy 7e dwujęzycznej oraz Pocztowi Sztandarowemu w składzie: Anna Wawrzyniak, Hanna Góra i Oskar Kozieł z klasy 8e dwujęzycznej.

🎓Dziękujemy