Better Learning Program

Z radością informujemy, że wczoraj nasza szkoła miała zaszczyt gościć ekipę filmową z Centrum Edukacji Obywatelskiej 🎥. Nasza szkoła, wraz z czterema innymi szkołami z Polski, została zaproszona do udziału w wywiadzie, w którym mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami w dbaniu o zdrowie psychiczne uczniów poprzez realizację programu BLP 🧠💚.
Better Learning Program (BLP) łączy rozwój poznawczy z rozwojem emocjonalnym, społecznym i fizycznym uczniów. Program ten wspiera rozwój umiejętności społecznych, radzenia sobie ze stresem, promuje zdrowy styl życia oraz samoregulację emocjonalną, co pozwala uczestnikom efektywnie się uczyć 📚💪. Uczniowie poznają różnorodne techniki zarządzania sobą w czasie oraz strategie wspierające skuteczną naukę ⏳📝.
Dzięki BLP nasi uczniowie rozwijają się holistycznie, zdobywając nie tylko wiedzę akademicką, ale także umiejętności niezbędne do radzenia sobie z wyzwaniami współczesnego świata 🌍.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić się naszymi sukcesami i doświadczeniami oraz inspirować inne szkoły do wdrażania podobnych inicjatyw 🌟🏫.