🎒 Wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta 🌆🏞️

1030 579 Los Majkelos

Pod koniec maja, uczniowie klasy 8c dwujęzycznej, 5b oraz 6b wraz z opiekunami, p. Magdaleną Wiśniewską i Olgą Kufel, wzięli udział w niezapomnianej wycieczce do Pragi oraz Skalnego Miasta. Wyjazd obfitował w niezwykłe atrakcje i niezapomniane chwile. 😊
Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w sercu Czech – Pradze. Spędziliśmy tam całe 2 dni. Podczas spaceru po malowniczych uliczkach miasta mieliśmy okazję zobaczyć najważniejsze zabytki, takie jak Hradczany 🏰, Katedrę św. Wita ⛪, Most Karola 🌉 oraz Starówkę z przepięknym zegarem astronomicznym 🕰️. Uczniowie z zachwytem odkrywali historię i kulturę tego wyjątkowego miasta, a wieczorem mieliśmy chwilę na integrację, relaks i wspólne rozmowy przy obiadokolacji. 🍽️🗣️
Trzeciego dnia wybraliśmy się do Skalnego Miasta w Adršpach. Ten unikalny rezerwat przyrody zachwycił nas swoimi majestatycznymi formacjami skalnymi, które tworzą niesamowity labirynt. 🗿🌳 Wędrując po wyznaczonych ścieżkach, podziwialiśmy różnorodność kształtów i rozmiarów skał, które sprawiały wrażenie, jakby były wyjęte prosto z bajki. 📸✨ Podróż była pełna śmiechu i wspomnień z minionych dni. Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń i zapału do dalszej nauki, wzbogaceni o nowe doświadczenia i wiedzę. 🎓🌟

🎥 Film przygotowała p. Olga Kufel 🙂

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos