🌍📢 Wyniki – „Słowem i obrazem – walczymy o lepszy świat” 🌍📢

940 788 Los Majkelos

W Galerii „Pod Świetlikiem” Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) przez całe wakacje prezentowana będzie pokonkursowa wystawa ekologicznych plakatów wykonanych przez dzieci z całej Polski. 🎨👧👦 Twórcy plakatów, uczestnicy konkursu „Słowem i obrazem – walczymy o lepszy świat!”, mogli wybierać spośród czterech tematów tj.: szkodliwość wypalania traw 🌾🔥, ochrona zagrożonych gatunków 🦏🦅, znaczenie pszczół dla życia na Ziemi 🐝🌼, smog i jego wpływ na środowisko 🌫️🌍. Wystawę będzie można zwiedzać do 31 sierpnia 2024, w godzinach otwarcia placówki. Wstęp wolny. 🚪🎟️ Nasi uczniowie zodobyli wiele wyróznień:

🏆 WYNIKI:
1️⃣ MIEJSCE – NADIA PROSZOWSKA
2️⃣ MIEJSCE – YULIIA HRYNCHYSHYN
3️⃣ MIEJSCE – LILIANA GULIK

🎖️ WYRÓŻNIENIA:
🟠NATAN JANKOWSKI
🔵ZOFIA PLUTA
🔴MARCEL PISKOR

Gratulujemy uczniom klasy 3c i wychowawcy p. Beacie Balcerek w sukcesu w ogólopolskim konkursie! 🙂

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos