Warsztaty z Dietetykiem dla Uczniów Klas 7 🍎🥗

W ostatni piątek, uczniowie klas 7 naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wykładzie prowadzonym przez profesjonalnego dietetyka klinicznego i psychodietetyka, Panią Donatę Krawczyk z Paleta Diet dr Patrycja Kłósek-Bzowska – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Celem spotkania było zwiększenie świadomości na temat zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania 🌱.
Nasi uczniowie dowiedzieli się, jak ważne jest zrównoważone odżywianie dla prawidłowego rozwoju i codziennego funkcjonowania. Podczas wykładu, Pani Donata omówiła kluczowe zasady zdrowego odżywiania, znaczenie regularnych posiłków oraz wpływ różnych składników odżywczych na organizm młodego człowieka 🥦🍇.
Spotkanie spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony uczniów. Aktywnie uczestniczyli w dyskusji, zadawali pytania i dzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z odżywianiem. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże im podejmować lepsze decyzje żywieniowe na co dzień 🍽️💬.
Serdecznie dziękujemy Pani Donacie za przeprowadzenie wartościowego wykładu. Planujemy kontynuować tego typu inicjatywy, aby dalej wspierać zdrowy rozwój naszych uczniów ❤️.