Uczennice klasy 6a zdały z sukcesem egzamin DELF!

940 788 Los Majkelos

Z ogromną radością i dumą informujemy, że 10 uczennic klasy 6a zdały z sukcesem międzynarodowy egzamin DELF A1 (Diplôme d’Études en Langue Française). 🌍📜
Egzamin DELF jest uznawany na całym świecie i stanowi oficjalne potwierdzenie znajomości języka francuskiego. 🇫🇷 Zdobycie tego certyfikatu to nie tylko wielkie osiągnięcie, ale również otwarcie wielu możliwości na przyszłość, zarówno w sferze edukacyjnej, jak i zawodowej. 🎓💼
Nasze uczennice przez wiele miesięcy sumiennie przygotowywały się do egzaminu, uczestnicząc w dodatkowych zajęciach językowych, a ich wysiłek i determinacja zaowocowały znakomitymi wynikami. 🌟 Gratulujemy im z całego serca i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych! 💪📚
Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych uczniów w rozwijaniu ich umiejętności i pasji. Sukces Oli Otok, Emilki Lizak, Liwii Szymańskiej, Emilki Juszczyk, Emilki Koper, Dagmary Łój, Amelki Kulawiak, Zuzi Adamskiej i Kasi Żur jest dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie prowadzą do osiągnięcia wyznaczonych celów. 🌟🏆
Egzamin był przeprowadzany w Centrum Egzaminacyjnym DELF/DALF przy Polskim Stowarzyszeniu – Europa Języków i Kultur https://www.facebook.com/ELC.pol 📍
Jeszcze raz gratulujemy! 🎉
Bravo les filles! 👏🌟

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos