Wyjście do Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu

940 788 Los Majkelos

4 czerwca mieliśmy przyjemność po raz drugi zaprezentować się przed podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu przy ul. Żeromskiego. 🌟 Nasze uczennice:
Czekalska Lena, Nowińska Aniela (5D) 📚, Ziębińska Julia, Pshebetovych Viktoriya (6D) 📖, Gulik Amelia (7A) 🏅, Suchy Julia, Szlendak Amelia (8B) 🏆, Dyjas Marcjanna, Kowalik Nadia, Łach Kaja, Musiał Lena, Urbańska Lena (8C) 🎓, wystąpiły w przedstawieniu z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. 👩‍👧‍👦 Dziewczęta zatańczyły też „Kowbojkę”, co dla widzów było sporą niespodzianką. 🤠 Montaż wierszy urozmaiciły piosenki w wykonaniu Anieli Nowińskiej i Amelki Gulik. 🎤
Podopieczni otrzymali kartki z życzeniami wszystkiego najlepszego oraz lukrowane ciasteczka. 🎉🍪
Przedstawienie przygotowały
Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos