Sukces w konkursie recytratorskim!

940 788 Los Majkelos

Uczniowie klasy 6a Wojciech Łucyk, Emilia Kempa i Amelia Kulawiak pod opieką polonistki pani Katarzyny Kukli wspaniale zaprezentowali się w XIX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej. Konkurs poświęcony był twórczości Czesława Miłosza, Patrona Roku 2024.
Mimo upływu czasu teksty laureata Nagrody Nobla nadal zachwycają i skłaniają do głębokiej refleksji. Organizatorami zmagań recytatorskich byli nauczyciele Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w CKZiU.
Miło nam poinformować, że Emilia Kempa zdobyła II miejsce, Amelia Kulawiak III miejsce. Uczestnicy odebrali nagrody z rąk Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pana Mateusza Bochenka.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos