Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego “Books Make Me Happy”

Z radością ogłaszamy wyniki naszego szkolnego konkursu czytelniczego, w którym uczestniczki wykazały się imponującą wiedzą na temat polskiej literatury młodzieżowej (Young Adult) oraz faktów ze świata bookmediów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności naszym laureatkom:

🥇 I miejsce: Emilia Wylandowska z klasy 7d
🥈 II miejsce: Wiktoria Masłoń z klasy 7e (dwujęzyczna)
🥉 III miejsce: Wiktoria Jasińska z klasy 7e (dwujęzyczna)

Wasza pasja do książek i zaangażowanie w rozwijanie czytelnictwa są dla nas ogromnym powodem do dumy. Cieszymy się, że mamy w naszej szkole tak utalentowane i ambitne uczennice.

💚Dziękuję ekspertkom czytelniczym: Michalinie Derwińskiej i Zuzannie Gil za pomoc w opracowaniu pytań do testu [jesteście niesamowite]

Dyplomy i nagordy zostaną rozdane wraz ze świadectwami!

💚Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu fascynującego świata literatury! 📖✨

#BooksMakeMeHappy #KonkursCzytelniczy #PolskaLiteratura #YoungAdult #Bookmedia #CzytanieToPrzygoda