Sukcesy w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

20 maja odbyły się zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Podczas i zawodów nasi młodzi sportowcy spisali się znakomicie, osiągając imponujące wyniki. Wielu z nich stanęło na podium, Wysoki poziom zaangażowania i determinacji naszych uczniów sprawił, że szkoła zdobyła wiele punktów, co przełożyło się na wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej ligi i uzyskali awans do zawodów na szczeblu rejonowym.

W klasyfikacji generalnej:
🥈Dziewczyny II miejsce
🥇Chłopcy I miejsce

🟦Indywidualnie dziewczyny:
Ania Wawrzyniak – 100m – III miejsce
Oliwia Leśniak – pchnięcie kulą – I miejsce
Karolina Sieczka – rzut oszczepem – I miejsce
Wiktoria Jasińska – rzut oszczepem – III miejsce

Hanna Góra – skok w dal – I miejsce
Sztafeta 4×100 – A. Wawrzyniak, H. Góra, W. Masłoń, W. Jasińska – II miejsce

REPREZENTACJA: I. Marek, A. Wieprzycka, N. Jeżowska, M. Guzera, E. Dąbrowska, A. Gulik, J. Magnuszewska
🟦Indywidualnie chłopcy:
Marcel Wikarek – skok w dal – I miejsce
Michał Kokot – 300m – I miejsce
Oskar Kozieł -100m – II miejsce
Marcel Kuca – 600m – III miejsce
Sztafeta 4×100 – K. Szafirski, K. Ziach, M. Kuca, M. Kokot – 3 miejsce
REPREZENTACJA: R. Horyń, K. Ziach, K. Karczmarczyk, M. Kałwa, K. Ułasiuk, K, Żurkiewicz, F. Grębosz, K. Ciećka, I. Żmuda, D. Juszczak, W. Wikarek, O, Krawczyk, O. Molęda.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody.