Projekt klasy 2e

Na zakończenie projektu klasowego „W pogoni za autorytetem” uczniowie klasy 2e wraz z wychowawcą odwiedzili Uczelnię Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej.

Wychowawca klasy p. Natalia Starzyńska również nauczyciel akademicki pokazał dzieciom salę dydaktyczną, odwiedził Dziekanat i wytłumaczył funkcję tego ważnego miejsca na uczelni.

Studenci wraz z p. Starzyńską przygotowali gry matematyczne dla uczniów, za pomocą których dzieci mogły powtórzyć cały materiał matematyczny, który opanowali w klasie 2.

Po aktywności umysłowej dzieci skorzystali również z biblioteki Uczelni i strefy ChillOut.
Ogromne podziękowania dla studentów i władz Uczelni, którzy spędzili z naszymi uczniami niezapomniane, matematyczne chwile.