Wystawa prac dla Jacka Cygana

1030 731 Los Majkelos

Drodzy Uczniowie!
Jak zapewne wiecie, ostatnio odwiedził Nasze szkolne mury znany polski autor tekstów piosenek, osobistość telewizyjna, a co najważniejsze – „chłopak” z Sosnowca – Jacek Cygan.
Na cześć przybycia tak zacnego gościa, wielu uczniów naszej szkoły wraz z p. Agatą Gierlotką stworzyło nietuzinkową galerię prac zatytułowaną „100 twarzy Jacka Cygana”. W skład artystów wchodziły osoby z klas 4-8. Każdy wybrał swoją technikę, wymiar pracy i własną interpretację plastyczną. Jacek Cygan otrzymał od Naszej szkoły prezent w postaci rysunku – swojego portretu, wykonanego przez ucznia klasy 4a Stanisława Duszę.
A oto prace naszych uczniów….
Brawa dla wszystkich Artystów i wielkie podziękowania za pomoc w stworzeniu wystawy.

Z pozdrowieniami,
Agata Gierlotka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos