Sukcesy naszych uczniów!

„Czy wiesz, ile wody potrzeba do wyprodukowania …?”
🔵151 uczniów z 23 szkół zmierzyło się z wyzwaniem Sosnowieckich
Wodociągów i wzięło udział w konkursie plastycznym „Czy wiesz, ile wody potrzeba do wyprodukowania …?”, czyli ile litrów wody trzeba zużyć by wyprodukować koszulkę, a ile potrzeba do wyprodukowania kilograma wołowiny czy warzyw?
🔵12 grudnia w Teatrze Zagłębia wręczone zostały nagrody dla zwycięzców.
🔵Ostatecznie po długich obradach zwycięzcą został Wojciech Mączka, uczeń SP 25. Drugie miejsce zajął Grzegorz Bakalarz z SP nr 4, a trzecie miejsce Szymon Poręba z SP nr 45.

Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymali:
1 Anita Jankowska
2 Xawery Ordys
3 Hania Rakocińska
4 Zuzanna Łapińska
5 Matylda Ozimińska
6 Zuzanna Wrotny
7 Alicja Zientara
8 Lena Romanowska
9 Magdalena Czapla
10 Eryk Szopa
11 Wojciech Kościółek

🔵Dla laureatów zostały wręczone atrakcyjne nagrody: rower, hulajnogi oraz ciekawe gadżety. Nagrody w postaci fontanny wody pitnej powędrują do szkół, których uczniowie zajęli I, II oraz III miejsce, czyli SP nr 25, 4 oraz 45. Poidełka trafią również do szkół, których uczniowie złożyli największą liczbę prac. Mowa o SP 40,16, Prywatna SP 5, 23 oraz 10.
🔵Wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne brawa za swój wysiłek i kreatywność, którą włożyli w swoje prace konkursowe. 😊