„Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna”

1030 731 Los Majkelos

13 grudnia odbył się w naszej szkole I etap regionalnego konkursu „Zagłębie Dąbrowskie – Moja Mała Ojczyzna” o Puchar Prezydentów Miast Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej . W konkursie wzięło udział 12 drużyn z Sosnowca, Czeladzi i Dąbrowy Górniczej.

Drużyny z klas I- III miały do wykonania pracę plastyczną pt. „Pocztówka z mojego miasta”, a drużyny klasy IV-VIII wykonywały pracę pt. „Plakat promujący moje miasto”. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Przedstawiamy wyniki konkursu:

W kategorii klas młodszych:
I miejsce zajęła drużyna z SP 26 w Dąbrowie Górniczej.
II miejsce zajęła drużyna z SP 20 w Dąbrowie Górniczej.
III miejsce zajęła drużyna z SP 13 w Dąbrowie Górniczej.

W kategorii klas starszych:
I miejsce zajęła drużyna z SP 20 w Dąbrowie Górniczej.
II miejsce zajęła drużyna z SP 3 w Czeladzi.
III miejsce zajęła drużyna z SP 2 w Czeladzi.
Zwycięskie drużyny zakwalifikowały się do II etapu konkursu, który odbędzie się w marcu w SP 7 w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy do fotogalerii z konkursu ☺️

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos