Świąteczny Koncert Charytatywny SP45 „Z sercem do serca”

1030 731 Los Majkelos

Szanowni Państwo,
18 grudnia 2023 r. o o godz. 17.00, w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza przy ulicy Warszawskiej 2, nasza społeczność szkolna organizuje Świąteczny Koncert Charytatywny „Z sercem do serca”. Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Spektakl muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły będzie dedykowany mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Sosnowcu oraz pacjentom sosnowieckiego hospicjum. Z funduszy uzyskanych podczas koncertu będziemy również wspierać uzdolnienia naszych uczniów.

Zapraszamy do udziału w koncercie, wysłuchania spekatklu muzycznego z udziałem naszych utalentowanych uczniów oraz wsparcia szczytnego celu.

Niech świąteczna atmosfera oraz ogromny potencjał naszej społeczności wesprze drugiego człowieka.

SP45 „Z sercem dla serca”
Do zobczenia podczas spektaklu,
Anna Łakomska-Ciołczyk

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos