BAL WOLONTARIUSZA

1030 731 Los Majkelos

25 listopada 2023 r. o godzinie 17:00 w Restauracji Szafranowy Dwór w Czeladzi odbył się VII Bal Wolontariusza Caritas Diecezji Sosnowieckiej, w którym udział wzięli również wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Caritas.
Do udziału w tym odbywającym się corocznie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wydarzeniu zapraszane są wszystkie osoby, którym bliska jest idea wolontariatu, bowiem jest to sposób na wyrażenie wdzięczności uczniom działającym w Szkolnych Kołach Caritas, ich opiekunom oraz dyrektorom szkół.
Tegoroczny Bal wzbogacił Turniej Tańca Sportowego, który przełamał tradycyjne ramy wydarzenia i był nie lada niespodzianką dla uczestników Balu.
Turniej Tańca Sportowego dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz podkreślił dynamikę i energię, jakie niesie ze sobą wolontariat. Odbył się także konkurs tańca w trzech kategoriach- solo, w parach oraz wytrwały tancerz. Medale i puchary odebrali laureaci miejsc od I do III.
W kategorii „Solo” zwyciężyła wolontariuszka z naszego SKC Amelia Gulik –jeszcze raz Gratulujemy!
Fantastyczna atmosfera balu, na którą składały się dobra muzyka, zabawy taneczne
i poczęstunek zostanie na długo w naszej pamięci.

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos