„Olulary CLASS VR na zajęciach”

1030 731 Los Majkelos
💡W bieżącym roku szkolnym na lekcjach chemii, fizyki, matematyki i nie tylko, na stałe zagościł inny wymiar edukacji. Wszystko to za sprawą nowatorskiego podejścia do nauczania z wykorzystaniem okularów CLASS VR do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

💡Uczniowie mają możliwość zobaczyć jak zbudowany jest atom, jak wygląda pole elektryczne, zobaczyć model serca w wymiarze 3D, czy też wejść do wnętrza ludzkiego oka.

💡Podczas zajęć każdy z uczniów jest w pełni zaangażowany w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Okulary VR zakupione zostały w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

💡Podczas zajęć uczniowie zostali zapoznani z obsługą i zasadami bezpiecznej pracy z okularami VR. Dla pokolenia korzystającego z gier komputerowych i video, kontakt z elektronicznymi gadżetami jest czymś naturalnym i atrakcyjnym. Dlatego też w naszej szkole pokazujemy uczniom, że nowoczesne technologie służą nie tylko rozrywce, ale także mogą uczyć i trenować umiejętności.

💡Wszystkie treści wyświetlane w okularach przekazywane są z komputera nauczyciela, dzięki czemu to nauczyciel sprawuje pełną kontrolę nad realizowanym zadaniem, a uczniowie z pełnym zaangażowaniem skoncentrowani są na określonym zagadnieniu.

💡Okulary dostarczają wiedzę ale i sporo radości oraz pozytywnych wrażeń.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos