Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu na historyczny lapbook

Na ogłoszony przez nauczycieli historii szkolny konkurs wpłynęło wyjątkowo wiele prac. Były one niezwykle kolorowe, kreatywne, ciekawe, często wielkoformatowe. Wszystkie prace związane były z naszą historią, symbolami narodowymi oraz faktami historycznymi związanymi z 11 Listopada. Ostatecznie, szkolna komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujący uczniów:

🇵🇱 I miejsce zajęła Lena Kieruzel z klasy 6 d
🇵🇱 II miejsce zajął Krystian Ciećka z klasy 8 c
🇵🇱 III miejsce zajęli ex aequo: Dominik Partyka z klasy 6 a oraz Maja Wójcik z klasy 6 b
🇵🇱 Wyróżnienia przyznano uczniom : Jagodzie Bysiec z klasy 6 b oraz Piotrowi Szczęsny z klasy 6 a.

Nagrodzeni uczniowie pamiątkowe dyplomy oraz nagrody otrzymają pod koniec roku szkolnego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają ocenę cząstkową z historii oraz punkty dodatnie z zachowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim, licznym uczestnikom konkursu.

Nauczyciele historii: Roma Wicherska i Magdalena Kapuścik.