Wycieczka integracyjna klasy 4C i 4D do zamku w Mosznej

1030 731 Los Majkelos

28 września klasa 4C i 4D wraz z p. M.Bukowską, p. A.Gierlotką, p. B.Kwiecień i p. O.Szewczyk udały się na integracyjna wycieczkę do zamku w Mosznej niedaleko Opola. Na uczniów czekała lekcja historii oraz… magiczne lekcje, niczym z książki o Harrym Potterze. O zamku w Mosznej krąży wiele niesamowitych legend, a jego dzieje są bardzo zawiłe. Słynie on z 99 wież i 365 pomieszczeń. Uczniowie z zaciekawieniem zwiedzali poszczególne piętra i podziwiali wystrój wnętrz. Wszystko odbywało się w magicznym klimacie Szkoły Magii i Czarów w Hogwarcie. Każdy z uczniów miał przydzielone ubranie młodego czarodzieja, które nadała mu mówiąca tiara.
Można było wykonać magiczne eliksiry, walczyć w turnieju rycerskim, a na koniec….zjeść pyszne, grillowane kiełbaski. Z radością na twarzy wróciliśmy do Sosnowca, by opowiedzieć bliskim o swoich magicznych przygodach.

Z pozdrowieniami
Agata Gierlotka

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

\

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos