Sztafetowe Biegi Przełajowe w Kategorii Chłopców

1030 731 Los Majkelos

Sezon sportowy roku szkolnego 2023/ 2024 uważamy za otwarty! 28 września na Górce Środula odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. W zawodach (Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży) uczestniczyli chłopcy w dwóch kategoriach wiekowych. Naszymi starszymi reprezentantami byli: Ułasiuk Karol 7b, Juszczak Dawid 7e, Molęda Olaf 7e, Kokot Michał 8b oraz Marcel i Wiktor Wikarek z klasy 8b – chłopcy ostatecznie zajęli 7 miejsce. BRAWO!!!!

W kategorii chłopców młodszych naszą szkołę reprezentowali: Wanik Michał 5a, Dziobak Nataniel 6a, Niciak Adrian 6a, Soliński Michał 6c, Maciak Krzysztof 7a i Toporek Kacper 7e.

To właśnie ci chłopcy zdobyli 2 miejsce w Sosnowcu w międzyszkolnych zawodach sportowych – OGROMNE GRATULACJE!!!!
Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wysiłek dla wszystkich chłopców!!!!

Małgorzata Ziętek

\

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos