Podsumowanie szkolnego międzyklasowego konkursu na strój z recyklingu

1030 731 Los Majkelos

Uczestnicy konkursu zaprezentowali niesamowite stroje, które zostały stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Był to nie tylko wyjątkowy sposób na pokazanie swojej twórczości, ale również na podkreślenie ważności ochrony środowiska.
Konkurs przyciągnął wielu utalentowanych uczestników, którzy wykazali się zarówno pomysłowością, jak i umiejętnościami manualnymi.
Zaprezentowane stroje były nie tylko piękne, ale również przekazywały ważne przesłanie dotyczące konieczności recyklingu i dbania o naszą planetę.
Uczniowie wykorzystali różnorodne materiały do tworzenia swoich
kostiumów, takie jak zużyte tkaniny, plastikowe butelki, gazety,
metalowe elementy i wiele innych. Ich pomysłowość była imponująca, a nefekty końcowe zapierały dech w piersiach. Stroje były ozdobione kolorowymi detalami, a niektóre z nich miały ruchome elementy, co dodawało im jeszcze większego uroku.
Nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele byli pod wrażeniem strojów z recyklingu. Był to nie tylko konkurs, ale również edukacyjne doświadczenie, które uczyło o znaczeniu recyklingu i twórczego podejścia do ponownego wykorzystywania odpadów. Wszyscy uczestnicy mieli okazję poznać innowacyjne sposoby na wykorzystanie różnych materiałów inwprowadzenie ich w świat mody.
Z pomocą Samorządu Uczniowskiego każda klasa IV – VIII oddała głos na 1 na wybrany przez siebie strój z recyklingu.

Oto wyniki:
Klasa 7c – 17 głosów
Klasa 5c – 3 głosy
Klasa 4c – 1 głos
Klasa 8b – 1 głos
Klasa 5b – 0 głosów

Serdecznie gratulujemy kreatywności. Zwycięzców z 7c, po odbiór nagrody, zapraszamy do sali nr 32 – do p. Magdaleny Wiśniewskiej.

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos