Dzień Dziecka i Wernisaż w Muzeum Miejskim.

1030 731 Los Majkelos

Międzynarodowy Dzień Dziecka, obchodzony w Polsce 1 czerwca jest zawsze okazją do świetnej zabawy. Klasa 4a przeżyła ten dzień naprawdę wyjątkowo. We wnętrzach zabytkowego Pałacu Schoena, odbył się wernisaż czyli otwarcie wystawy prac uczniów klasy 4a. Temat wystawy „Mój kolorowy dziecięcy świat”, pozwolił uczniom przedstawić swoje marzenia, wspomnienia, pasje i zainteresowania. Wszystkie prace powstawały podczas lekcji plastyki i prezentują bardzo wysoki poziom artystyczny. Było to wspaniale spędzone popołudnie. Dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, babciami, wychowawczynią, oraz z Panią Dyrektor Anną Łakomską – Ciołczyk i Panią Wicedyrektor Katarzyną Plutą miały okazję do nawiązania wzajemnych relacji. Warto dodać, że część oficjalną uświetnił występ uczennic uzdolnionych wokalnie: Karoliny Karpińskiej, Igi Marek, Nastazji Kliś, Katarzyny Żur i Emilii Kempy. Dziewczynki do występu przygotowała Pani Lucyna Gil – nauczycielka muzyki. Podsumowując, można powiedzieć, że uroczystość była prawdziwą ucztą dla zmysłu wzroku, słuchu i smaku, ponieważ rodzice uczniów przygotowali wspaniały poczęstunek. Takim słodkościom nie oparł się żaden łasuch.

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos