Szkolny Dzień Żonkila

1030 731 Los Majkelos

Szanowni Państwo!

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza POLA NADZIEI wraz z opiekunami zapraszają do włączenia się w Szkolny Dzień Żonkila, który odbędzie się w naszej szkole 10 maja 2023r.

Wszystkich wolontariuszy i chętnych uczniów prosimy o założenie w tym dniu elementu odzieży w żółtym kolorze (koszulka, apaszka itp.).

W tym dniu dla wolontariuszy PÓL NADZIEI o godzinie 9.00 w sali 33 odbędzie się prelekcja, którą poprowadzi pani prezes sosnowieckiego hospicjum p. Małgorzata Czapla.

Celem tej dobroczynnej akcji będzie zbiórka artykułów higienicznych na rzecz właśnie tej placówki.

Artykuły higieniczne będzie można przynosić do opiekunów wolontariatu POLA NADZIEI p. Ziętek lub p. Cofór (gabinet nauczycieli w-f  pokój nr 311) od 4 do 12 maja 2023r. – koniecznie podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą.

Wszystkie osoby, które włączą się w szkolną akcję, otrzymają naklejkę z żonkilem, którą w dniu 10 maja przykleją do ubrania. Będzie ona zwalniać z odpowiedzi ustnych.

Najbardziej pożądanymi artykułami higienicznymi są podkłady higieniczne w rozmiarze 90 cm x 60 cm i pieluchomajtki zapinane na rzepy z firmy Seni (opakowania niebieskie lub fioletowe) oraz ściereczki na rolce z firmy Jan Niezbędny.

Poniżej podajemy adres strony, na której można zakupić w/w artykuły firmy Seni : www.seni24.pl

Po wejściu na stronę główną należy wejść na zakładkę Nietrzymanie moczu lub Higiena i pielęgnacja specjalistyczna

To jedyna duża akcja charytatywna wolontariatu POLA NADZIEI  w II półroczu. Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Opiekunowie Małgorzata Ziętek i  Agnieszka Cofór

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos