Zawody zabaw i gier klas I-III

1030 731 Los Majkelos

🤸‍♀️Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły wzięli udział w finale gier i zabaw na hali widowiskowo-sportowej na ulicy Baczyńskiego. Jako opiekunowie musimy powiedzieć, że dali z siebie wszystko! Byli skoncentrowani ipełni determinacji do rywalizacji.

🤸Nie tylko nasza reprezentacja była fantastyczna, ale także kibice, którzy dawali tak mocny doping, że zostaliśmy nagrodzeni pucharem za najlepiej dopingującą szkołę! To naprawdę wspaniałe osiągnięcie i jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i kibiców.

🤸‍♂️Takie zawody to świetna okazja do rywalizacji i doskonalenia swoich umiejętności. Emocje, które towarzyszą rywalizacji, uczą nas radzenia sobie w trudnych sytuacjach i pomagają w rozwoju osobistym.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tych wspaniałych
zawodów i czekamy na kolejne! ☺️

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos