Szkoła Pozytywnego Myślenia- zadanie certyfikacyjne: luty ‘23

1030 731 Los Majkelos

W ramach naszego projektu organizatorzy: Instytut Edukacji Pozytywnej wraz ze swoim partnerem Profi Competence Europe, zaproponowali chętnym uczniom klas 7 i 8 udział w teście psychologicznym PCT-Y (Profi Competence Test Young).

Narzędzie PCT-Y to najbardziej kompleksowy test badający stan emocjonalny, poziom samooceny, działania, funkcjonowania w szkole, potencjał, mocne strony i obszary do rozwoju osoby uczącej się. Jest wielowymiarowym narzędziem wykorzystywanym w badaniach osobowości w kontekście wielu obszarów szczególnie dotyczących stanu emocjonalnego oraz funkcjonowania uczniów w szkole.

Dodatkowo PCT-Y jest narzędziem wspierającym proces poznania samego siebie oraz proces wyznaczania dla siebie kierunków nauki a także rozwoju ogólnego. Zalecany do budowania świadomości swoich zasobów oraz podczas budowania ścieżki kariery.

Z naszej szkoły 40 uczniów skorzystało z tej szansy na lepsze poznanie siebie.
Zachęcamy do zapoznania się testem:  <<<KLIK PO WIĘCEJ INFORMACJI>>>

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos