WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „TAK, POMAGAM”

1030 731 Los Majkelos

W dniach 17 i 18 marca wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem włączyli się w XXII Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Tak, Pomagam!”
Dzięki otwartości i życzliwości wolontariuszy SKC Jana Kowala z klasy 6 A, Amelii Sobiegraj z klasy 8 G i Zuzanny Lis z klasy 5 B, a przede wszystkim dzięki dobroduszności i przychylności klientów sklepu Biedronka przy ul. Żytniej udało nam się zebrać 40 kg żywności.
Z zebranych produktów Wolontariusze Caritas Diecezji Sosnowieckiej przygotują paczki żywnościowe, które jeszcze przed Wielkanocą zostaną przekazane osobom samotnym, ubogim i rodzinom wielodzietnym z naszej diecezji.

Dziękujemy za udział w XXII zbiórce żywności, za dobroć serca, pomoc i zaangażowanie.
Dzięki Wam możemy działać i pomagać innym!
Opiekun SKC – Beata Szafraniec

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos