Projekt z języka polskiego w klasie 5c

1030 731 Los Majkelos

Uczniowie klasy 5C podsumowali lekcje związane z omawianiem lektury autorstwa H.Sienkiewicza pt: „W pustyni i w puszczy”. Klasa pracowała metodą projektu.
Polegała ona na samodzielnym realizowaniu przez uczniów zadania, przygotowanego przez nauczyciela na podstawie wcześniej ustalonych założeń.
Piątoklasiści wykonali makiety, dotyczące wybranej przygody przez Stasia i Nel. Z klocków lego wybudowali baobab – Kraków, wioskę Kalego i wąwóz, w którym był uwięziony King. Zaprezentowali również prace plastyczne z egzotycznymi elementami przyrody afrykańskiej, roślinami, zwierzętami i zjawiskami przyrodniczymi. Pojawiła się też „książka” o życiu noblisty. Powstały bardzo ciekawe i kreatywne prace, które można podziwiać.

Zapraszam do galerii Agnieszka Mączka nauczyciel języka polskiego.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos