Szkolna TV – wydanie walentynkowe <3

Rada Samorządu Uczniowskiego klas starszych zaprosiła całą społeczność SP45 do udziału w Szkolnej Poczcie Walentynkowej. Osoby, które chciały wyznać swojej sympatii uczucia, przekazać coś miłego swojemu nauczycielowi, przygotowały kartki i pozdrowienia walentynkowe.

Do wyboru były dwa sposoby. Po pierwsze napisać pozdrowienia, wierszyk lub wiadomość anonimową, którą za chwilę odczytamy na wizji. Lub… przygotować walentynkę, która zostanie dziś dostarczona do adresata przez naszych walentynkowych listonoszy.

Chcemy życzyć wszystkim zakochanym radości z dzielenia swojego czasu z drugą połową, wielu wspomnień z przemierzania świata we dwoje! A tym, którzy czekają na Miłość odwagi i wytrwałości w poszukiwaniach!

Zapraszamy do oglądania wydania walentynkowego!