Warsztaty dla przedszkolaków

1030 731 Los Majkelos

Aktorzy z naszego koła teatralnego przywitali 10 lutego wyjątkowych gości. Odwiedziła nas grupa przedszkolna Motylki wraz z Paniami, z Przedszkola Miejskiego nr 57 w Sosnowcu. Nasi uczniowie przygotowali dla maluszków warsztaty teatralno – czytelnicze, podczas których dzieci poznały bibliotekę szkolną, pooglądały książeczki i posłuchały wierszy autorstwa J.Brzechwy i J.Tuwima w interpretacji szkolnych Aktorów.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały utworów, by potem odpowiadać na zadawane pytania. Dopełnieniem spotkania były ćwiczenia teatralne, na których wszyscy odgrywali rolę Pana Hilarego i Kaczki Dziwaczki; przebierali się w kostiumy Aktorów oraz robili zdjęcia.
Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i czekamy na pozostałe grupy z przedszkola 😊

Z pozdrowieniami

Agata Gierlotka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos