Dzień Kundelka

25 października szkolny wolontariat „RADOSNY PATROL” uroczyście świętował Dzień Kundelka!

Z tej okazji nasi Wolontariusze zorganizowali kiermasz ze słodkościami, zabawy dla uczniów klas młodszych, oraz konkurs wiedzy na temat opieki nad zwierzętami dla uczniów klas starszych.

Wolontariusze „RADOSNEGO PATROLU” uczestniczyli w spotkaniu z Panią Olą oraz jej uroczymi pieskami. Pani Ola jest wieloletnim wolontariuszem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu, podzieliła się z nami swoim doświadczeniem i opowiedziała o swojej działalności na rzecz zwierząt.

Wolontariusze pomogli zapakować zebraną karmę i dary dla schroniska do samochodu. W imieniu zwierzaków serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom zaangażowanym w zbiórkę!
Pomagamy, bo chcemy!!!

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>