Uwaga konkurs!

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w szkolnym konkursie historycznym z okazji Święta Niepodległości.
Chętni uczniowie z klas 4-6 mogą wykonać album na temat „Polska – nasza ojczyzna. Poznaj swój kraj”.

ℹ️ Album może zawierać informacje na temat np. regionów Polski , symboli narodowych , najważniejszych Polaków i ich osiągnięć, zabytków Polski, najważniejszych momentów z naszej historii. Interpretacja tematu oraz forma wykonania albumu należy do ucznia.

ℹ️ Prace należy oddawać do p. Magdaleny Kapuścik do sali 24 lub do p. Romy Wicherskiej do sali 29.
ℹ️ Na prace czekamy do 11 XI.

📶Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec listopada. Na zwycięzców (miejsca I-III) czekają nagrody książkowe i dyplomy.
📶Wszyscy uczestnicy otrzymają punkty z zachowania oraz dodatkową ocenę bardzo dobrą z aktywności z historii.