„PAMIĘTAMY O NASZYCH PRZODKACH”

Uczniowie klas ósmych którzy są chętni do udziału w akcji „PAMIĘTAMY O NASZYCH PRZODKACH”.

Do poniedziałku (tj. 25.10) osoby chętne do udziału w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie się do p. Marcina Szkutnika, otrzymają zgodę dla rodziców/opiekunów.
Akcja będzie polegała na posprzątaniu dwóch wskazanych grobów znajdujących się na cmentarzu przy ul. Mireckiego w Sosnowcu.
Zagrabieniu i pozamiataniu liści. Oba groby są to nagrobki powojenne osób które zginęły w czasie II wojny światowej. Wyjście z szkoły planowane jest na środę ok godziny 13.00-15,00. Jeżeli pogoda nie pozwoli na wyjście będzie ono zorganizowane kolejnego dnia.

W wyjściu może uczestniczyć max. 10 uczniów. Decyduje kolejność oddanych zgód rodziców. Dodatkowych informacji udziela p. Marcin Szkutnik.