„Kursokonferencja Edukacyjna, czyli co się myśli o nauczycielach…..”

1030 731 Los Majkelos

No właśnie! Co?…. Dowiedzieliśmy się o tym 13 października, gdyż wtedy to uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Uczniowie z klasy 8A przygotowali „Kursokonferencję Edukacyjną”, podczas której z przymrużeniem oka przedstawili, co się myśli o nauczycielach.

W rolę hinduskiego mistrza relaksacji wcieliła się Zuzanna Legień. Mamę nauczyciela zagrała Alicja Ligęza, a przyjaciela – Amelia Szwed. Nie zabrakło oczywiście opinii rodzica ucznia. Podzieliła się nią Amelia Kowal. Uśmiech na twarzy widzów wywołały Nina Niełacna, grająca urzędnika z ministerstwa i Sofia Andriievych, będąca chirurgiem. Nieco powagi wniósł Jakub Wierzbowski, który z należytą dostojnością wcielił się w postać dyrektora szkoły. Natomiast Emilia Spyrka i Oskar Osiak, podejmując się roli konferansjerów, ze swobodą profesjonalnych aktorów połączyli słowem odgrywane sceny w spójną całość.

Inscenizacji towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna przygotowana przez szkolny chór oraz klasę 4 A. Widzowie mieli również możliwość podziwiania solowego występu uczennicy Ady Kęsik z klasy 4B, która wykonała piosenkę Zbigniewa Wodeckiego pt.: Nauczmy się żyć obok siebie. Nie zabrakło pięknej dekoracji łączącej jesienny, a zarazem uroczysty klimat szkolnego widowiska. Akademię zakończono tanecznym występem klasy 3B oraz filmem o szkolnej codzienności przygotowanym przez klasę 7C, który wszystkich wprawił w doskonały humor.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos