Warsztaty teatralne 5b

1030 731 Los Majkelos

19 września klasa 5B odbyła wycieczkę do Teatr Zagłębia w Sosnowcu. Tym razem celem nie było oglądanie przedstawienia, a… udział w warsztatach teatralnych. Naszym przewodnikiem po tajnikach sztuki aktorskiej i teatralnych zakątkach był Pan Michał Bałaga – znany i ceniony aktor teatralny.

Zostaliśmy ciepło przyjęci i z zaciekawieniem słuchaliśmy wszystkich opowieści prowadzącego. Pan Michał wspomniał o historii teatru oraz jego planach na najbliższą przyszłość; swojej pasji aktorskiej; charakteryzacji, scenografii, kostiumach. Nie omieszkał oprowadzić nas po wszystkich zakamarkach Teatru Zagłębia.

Każdy uczeń znalazł coś dla siebie; coś, co przyciągnęło uwagę, rozśmieszyło, zakochało w grze na scenie. Dziękujemy Panu Michałowi za troskę, opiekę i fachowe warsztaty teatralne oraz Pani Agacie Kędzi, za pomoc w organizacji spotkania.

Z pozdrowieniami
Agata Gierlotka, wychowawczyni 5B

 

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos