Życzenia od rodziców, nauczycieli i pracowników SP45

Drogie Uczennice i drodzy Uczniowie!

🟠za Wami długi rok szkolny, kolejny raz zdalne nauczanie podało Was próbie, poszukiwaliście swojej naukowej, sportowej i artystycznej drogi, w której pozwoliście nam sobie towarzyszyć.
🟢Daliście nam wiele radości, inspiracji i powodów do uśmiechu. Wspólne chwile smutku i zwątpienia wiele nas nauczyły, za wszystkie dziękujemy.
🔵Jest Was w naszej szkole 872 cudownych młodych ludzi, którzy są niepowtarzalni i wyjątkowi. Dziś chcemy powiedzieć, że jesteśmy z Was dumni jako RODZICE, NAUCZYCIELE i DYREKCJA SP45.

Tak dobrze, że Was mamy! 💙

Szukając inspiracji do wakacyjnych życzeń, trafiliśmy na słowa Przemka Staronia, które zawierają to, co chcielibyśmy przekazać:
„🔹️Życzymy Wam, abyście dali sobie prawo do życia w zgodzie z sobą i regeneracji, jakiej potrzebujecie.
🔹️Życzymy Wam odpoczynku z dobrą książką, filmem, serialem lub czymkolwiek, co kochacie.
🔹️Życzymy Wam czasu. Dla siebie i dla innych, by robić to, co się kocha, z tymi, których się kocha.
🔹️Życzymy Wam czerpania z każdej z chwil.
🔹️Życzymy Wam spontanicznej radości i pięknych chwil.
🔹️Życzymy Wam wewnętrznego spokoju oraz odnalezienia wewnętrznej równowagi.
🔹️Życzymy Wam odnalezienia tego, czego teraz najbardziej potrzebujecie.”

🟣Wskazówki dotyczące spędzania bezpiecznych wakacji i niezbędne numery alarmowe znajdziecie na naszej stronie internetowej: <<<KLIK W LINK>>>

Do zobaczenia we wrześniu!
Nauczyciele i Pracownicy SP45