Wycieczka do siedziby ZPKWŚ w Będzinie

1030 731 Los Majkelos

🌱31.05.2022r. odbyła się wycieczka uczniów klas V i VIII wraz z opiekunami, p. Małgorzatą Marosz-Kochan oraz p. Magdaleną Wiśniewską, do siedziby Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Będzinie.

🌿Uczniowie uczestniczyli w prelekcji i warsztatach ekologicznych na temat mchów i paprotników oraz wzięli udział w zajęciach terenowych, podczas których nauczyli się rozpoznawać gatunki roślin nagonasiennych i okrytonasiennych.

🌳Była okazja wykazania się kreatywnością i stworzenia ozdób naściennych z materiałów biodegradowalnych. Nie brakowało również czasu na integrację i wspólną zabawę.

🌹Dzieci wróciły pełne pozytywnej energii i praktycznej wiedzy, którą ciężko byłoby uzyskać w murach szkolnych.

 

 

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos