Piknik z książką

1030 731 Los Majkelos

Droga szkolna Rodzinko 😊

SP 45 dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Piknik z książką”. Z racji, że 23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz faktu, że już drugi rok prowadzimy projekt edukacyjny „Czytaj z nami”, postanowiliśmy pokazać, jak ważna jest promocja czytelnictwa.

PIKNIK Z KSIĄŻKĄ to akcja przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów, którzy mają ochotę wyjść na dwór, by trochę poczytać. W dniach od 20 do 29 kwietnia klasa 4B z p. A.Gierlotką i klasa 5A z p. M.Marosz-Kochan z ochotą dołączyli do projektu i wyszli na terem przyszkolny, by pod chmurką poczytać swoje ulubione książki. Niektórzy uciekali przed deszczem, inni mieli więcej szczęścia z pogodą, ale…najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili 😊

Nasz udział w akcji można zobaczyć na zdjęciach oraz mapie uczestnictwa:

Z pozdrowieniami
koordynatorka akcji w naszej szkole
Agata Gierlotka

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos