Zdrowy uśmiech I B

1030 731 Los Majkelos

W klasie I B odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizacji innowacji pedagogicznej.
Naszym gościem była mama Ali Monety, wykonująca zawód przedstawiciela firmy medycznej, zaopatrującej gabinety stomatologiczne. Pani Malwina opowiadała dzieciom o sposobach prawidłowego czyszczenia zębów, aby były czyste i zdrowe.

Każdy uczeń miał możliwość obejrzeć inne przedmioty służące do utrzymywania czystości zębów, m. in.: nitki dentystyczne, szczoteczki i wykałaczki. Następnie pani Malwina opowiedziała o ważnej pracy stomatologa i wykonywanych przez niego zabiegach leczniczych zębów, do których wykorzystuje on różne narzędzia.

Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało od Pani Malwiny zestawy do pielęgnacji jamy ustnej, pastę do zębów, szczoteczkę, kubeczek.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos