„Paczuszka dla Maluszka”.

1000 873 Los Majkelos

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły do włączenia się w świąteczną akcję „Paczuszka dla Maluszka”. W Sali nr 32 (pracownia biologiczna) znajduje się choinka, na której zawisną specjalne bombki tej cudownej akcji. Bombkę można zabrać do domu w zamian za mydło, szampon, balsam, krem, chusteczki nawilżane, pieluszki lub dowolny artykuł higieniczny, który moglibyście podarować dzieciom z domu dziecka, domu małego dziecka, domu samotnej matki oraz hospicjum.

Wszystkie dary przekażemy wspólnie placówce przydzielonej nam przez Fundację Małych Stópek.

Więcej o akcji pod linkiem: https://paczuszkadlamaluszka.pl/

Pomaganie tak mało kosztuje, a dzięki nam wiele dzieci i ich mam otrzyma świąteczną pomoc.
Artykuły higieniczne zbieramy do 5 stycznia 2022.

Zapraszam do wspólnych działań

Magdalena Wiśniewska

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos