Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

1030 579 Los Majkelos

 

 

 

 

 

Bajki i baśnie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. W tym roku, w naszej szkole wyjątkowo świętowaliśmy 16 listopada. Tego dnia od samego rana wszystkie dzieci z klas I -III paradowały w strojach swoich wymarzonych bohaterów bajkowych.

W klasach odbyły się pokazy bajkowej mody, quizy i różnego rodzaju konkursy. Były krzyżówki, zagadki, kolorowanki oraz gry i zabawy dydaktyczne, dzięki którym uczniowie rozpoznawali bohaterów bajek, poznawali ich przygody i omawiali ciekawe fragmenty znanych opowieści. Sprawdziliśmy również swoją wiedzę na temat baśni, a także mieliśmy okazję do wspaniałej zabawy. Jak się okazało, listopadowe dni wcale nie muszą być szare i smutne.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos