Nowi mieszkańcy poznają Sosnowiec

1000 707 Los Majkelos

30 września odbyła się wycieczka integrująca dzieci z Białorusi i Ukrainy uczące się w naszej szkole w klasach 1-3. W wycieczce wzięło udział 6 uczniów, które pod opieką nauczycieli p. Agnieszki Mączki i p. Marty Koterwy-Stolarskiej udały się do centrum Sosnowca.

W trakcie wyjścia dzieci spacerowały ulicami Sosnowca i zapoznały się nie tylko z ważnymi punktami na mapie naszego miasta, ale również przy lodach i ciastku integrowały się w kawiarni „Abadaba”. Po słodkim poczęstunku uczestnicy wycieczki odwiedzili Teatru Zagłębia, gdzie wzięli udział w krótkich zajęciach edukacyjnych.  Uczniowie mieli też ochotę na pyszne frytki, którą z radością spełniliśmy. Pełni wrażeń z naszego pięknego miasta wróciliśmy autobusem pod szkołę.

Dziękujemy za wspólną przygodę,

p. Agnieszka Mączka i p. Marta Koterwa-Stolarska

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos