Pomocna dłoń jesienią” – akcja charytatywna

1000 606 Los Majkelos

Klasa 4B wraz z wychowawczynią zapraszają do udziału w szkolnej akcji charytatywnej POMOCNA DŁOŃ JESIENIĄ, która będzie trwać do połowy listopada. Zbieramy dla SOSNOWIECKICH DOMÓW DZIECKA artykuły szkolne (szczególnie potrzebne są zeszyty, przybory do pisania i rysowania itp.) oraz produkty chemiczne (proszki do prania, mydła, dezodoranty, pasty do zębów, chusteczki higieniczne itp.).

Za każdy produkt, gest życzliwości – dziękujemy w imieniu podopiecznych placówek.

Wszystkie artykuły prosimy dostarczać do p. Agaty Gierlotki (sala 45) lub do p. Agaty Kubarek (biblioteka szkolna).

Szczegółowe sprawozdanie z akcji będzie widniało na stronie naszej szkoły w listopadzie.

Kierujmy się mottem: „MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE” (A.Mickiewicz)

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos