„MARSZ NADZIEI 2021” – podsumowanie współpracy

Mija kolejny rok współpracy naszej szkoły z Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Współpraca tradycyjnie kończy się Marszem Nadziei, który już po raz drugi odbył się w świecie wirtualnym.

I tak jak ostatnio, wzięli w nim udział nie tylko wolontariusze PÓL NADZIEI, ale także chętni uczniowie, przesyłając swoje zdjęcia oraz prace plastyczne.

27 maja w mediach społecznościowych można było podziwiać prezentację multimedialną z udziałem zaangażowanych wolontariuszy i przyjaciół hospicjum, którzy  wyrazili swoją solidarność z osobami nieuleczalnie chorymi.

Zwieńczeniem tego marszu był koncert charytatywny on line zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1.

To wspaniałe, że społeczność szkolna chętnie wspiera takie akcje charytatywne.

Dziękujemy wszystkim, którzy w mniejszym lub większym stopniu uczestniczyli w realizacji zadań na rzecz sosnowieckiego hospicjum w ciągu tego roku szkolnego. Dziękujemy rodzicom zaangażowanym we współpracę.

To dzięki Wam wszystkim Szkoła Podstawowa nr 45 należy do najbardziej zaangażowanych w pomoc dla tej placówki i „błyszczy” na mapie Sosnowca.

Podziękowania składają

Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór