Czwarta C i „tajemniczy ogród”

1000 708 Los Majkelos

Chcieliśmy podzielić się  z Wami efektem naszej pracy i zachęcić  do wspólnych klasowych działań, tak bardzo potrzebnych, by na nowo poczuć, że jesteśmy zgraną grupą.

Zainspirowani lekturą autorstwa Frances Hudgson Burnett, postanowiliśmy założyć własny „Tajemniczy ogród”. Nadarzyła się świetna okazja, gdyż wiosna i długo wyczekiwany powrót do szkoły  nastroiły  wszystkich pozytywnie i spowodowały przypływ energii. Nasz literacko-przyrodniczy projekt już „rośnie”! Teraz będziemy obserwować, jak zmieniają się zasadzone  rośliny. Rosną i dojrzewają wraz z nami! Jesteśmy bardzo ciekawi ich wyglądu za cztery lata, kiedy to staniemy się ósmoklasistami 😊

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Uczennice i uczniowie z  kl. 4 „c” i p. Katarzyna Lachowska

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos