Rysunkowy konkurs sportowy z GPS – II edycja

1000 708 Los Majkelos

Zadaniem uczestnika konkursu jest „namalowanie” najciekawszej trasy podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, używając urządzenia GPS. Można biegać, chodzić, jechać na rowerze, rolkach itp. Nie liczą się kilometry i czas, liczy się Wasza kreatywność co do najciekawszego wzoru trasy.

Zasady są proste. Pokonajcie zaplanowaną wcześniej trasę, zróbcie zrzut ekranu i wyślijcie do Pani Anny Marzec na czacie w programie Teams. Jeden uczestnik może przesłać wiele tras.

 

Uczestnicy konkursu:

I kategoria – uczniowie klas I – III

II kategoria – uczniowie klas IV – VIII

– start konkursu: 01.06.2021r.

– koniec przesyłania tras: 14.06.2021r.

– wyłonienie zwycięzców, publikacja tras konkursowych: 16.06.2021r.

Polecam spojrzeć na mapę osiedla, okolicy, miasta przed aktywnością, użyć wyobraźni i wyznaczyć taką trasę, która po rzucie z GPS ułoży się w konkretny kształt. Ja osobiście wybiegałam dla was napis SP 45. (więcej inspiracji możecie poszukać w Google pod hasłem „GPS art”).

 

Liczę na Waszą GPSową kreatywność!

p. Anna Marzec

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos